Menu

CZEMU WARTO NAS WYBRAĆ ?

Podczas wyboru fotografa przede wszystkim oczekujemy profesjonalizmu i dobrego kontaktu, który zapewni przyjemną atmosferę podczas zdjęć. Jest to niezwykle istotne jeśli chcemy wyjść na zdjęciach tak jak siebie lubimy bez skrępowania i niepewności.

Profesjonalny fotograf  (zwłaszcza fotograf portretowy) to przede wszystkim psycholog sprawiający, że model przez tę krótką chwilę zdąży mu zaufać. Dobra komunikacja i elastyczność są kluczem do udanych zdjęć i zadowolenia klienta.

Dobra zabawa i poczucie, że jest się we właściwych rękach są dla mnie priorytetem. Staram się sprawić, że osoba fotografowana czuje się komfortowo i bezpiecznie. Oferuje absolutnie profesjonalną usługę – na najwyższej jakości sprzęcie, wsparciem make’up, stylizacją fryzur i ubioru (jeśli klient tego oczekuje). Dbałość o każdy detal i wysokie wymagania wobec swojej pracy sprawiają, że zdjęcia te odbiegają jakością od ogólnych standardów. Ponadto staram się uchwycić każdą osobę w taki sposób aby sprawiała jak najbardziej naturalne, pogodne i otwarte wrażenie. Chce, żeby zdjęcia były czyste i klarowne. Tak żeby nic nie odrywało uwagi od samiej osoby i jej emocji.

Jeśli takich zdjęć oczekujecie to jest to właściwy adres. Serdecznie zapraszam.

Bartek.

Dodaj komentarz