Menu
“ Pan Bartek jest w każdym calu profesjonalistą. Cierpliwość i opanowanie sprawiły, że efekty naszego spotkania odzwierciedliły w moje oczekiwania. Serdecznie polecam każdemu, kto dba o swój wizerunek i potrzebuje usług gwarantujących najwyższy standard. ”
“ Praca z Panem Bartkiem to czysta przyjemność. Wie jak pokierować osobą fotografowaną aby zobaczyła się na nowo. Lepsze 'nowo'. Przemiła atmosfera i sprawnie przeprowadzona sesja. Polecam. ”
“ Swietna zabawa i przemiłe podejście. Fachowe oko sprawiło, że ze studia przenieśliśmy się na słoneczne łąki za sprawą spustu migawki. Polecam. ”
“ Głowa pełna pomysłów i nietuzinkowe podejście. Spotkać kogoś tak zaangażowanego i traktującego z niezwykłą pasją to co robi to niezwykłe doświadczenie. Dużo śmiechu i zabawy - polecam każdemu, kto jest otwarty na ciekawe - często odważne - pomysły. ”
Anna Kicińska
Anna Kicińska
EY PARTNER
Emilia Fuczyło
Emilia Fuczyło
MSZ RP
Piotr Kraśko
Piotr Kraśko
DZIENNIKARZ
Kazimierz Marcinkiewicz
Kazimierz Marcinkiewicz
PREMIER RP

Do naszych klientów należą firmy i korporacje, wydawnictwa branżowe i magazyny prasowe, agencje reklamowe i PR. Wykonujemy także zdjęcia portretowe osobom indywidualnym oraz dla instytucji charytatywnych.